Minust

Mina olen Marleen. Olen ema, ettevõtja, brändi omanik ja igapäevaselt tegutsev juuksur. 2020. aastal asutasin Kadriorus juuksurisalongi Wavebar, mis on tänaseks üks tuntumaid juuksurisalonge pealinnas ning paljude staaride lemmik ilupaik. 2018. aastal lõin Eesti esimese juukseaksessuaaride brändi Hella Hair, mille laias tootevalikus on pehmed scrunchied, kammid, klambrid, peapaelad ja juukserätikud. Hella Hair on patenteeritud EU kaubamärk ning loodud kõikidele ägedatele Eesti naistele. Olen ka üks brändi New Hair Goal kaasasutajatest ning kaasatud uute juuksehooldustoodete tootearendusse.

Minu missiooniks on inspireerida ja teadvustada naisi kuidas oma ilu ning juuste eest õigesti hoolt kanda. Kui aastaid tagasi oli juuste tervise eest hoolitsemine pigem alahinnatud, siis täna üha rohkem hakkavad naised juukseid priotiteediks seadma ning eelistama juuksesõbralikke aksessuaare ning kvaliteetsemaid juuksehooldustooteid.

“Naiselikkus on miski, mis annab meile enesekindluse. Kui juuksed on hooldatud ja viisakalt seatud, siis tunneme ennast ka hästi.”

Ja see ei ole üldse midagi keerulist… piisab vaid igaühe juuste eripära ja elustiili arvesse võtta ning igapäevasest juuste sättimisest saab tavapärane päevarutiini kaasnev tegevus.

Kui Sina tunned, et vajad nõu ja vastuseid juustega seonduvates küsimustes, siis booki endale 1h PRIVAATNE SEANSS. Vaata täpsemalt SIIT.

Kirjuta mulle